ІНФОРМАЦІЯ про пожежі, що виникли на Кіровоградщині протягом доби 14-15 листопада. Про це повідомляє ГУ ДСНС Кіровоградської області.
🔸Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС в області загасили п’ять пожеж різного характеру.
🔸Так, о 12:05 до Служби порятунку надійшло повідомлення про займання легкового автомобіля ВАЗ 2101 у с. Глодоси Новоукраїнського району. Вогнеборці 19-ї пожежно-рятувальної частини м. Новоукраїнка та місцева пожежна команда с. Глодоси загасили пожежу о 12:48.
🔸О 12:46 виникло займання домашніх речей у приватному житловому будинку по вул. Володимирська м. Олександрія. Рятувальники місцевого підрозділу ліквідували пожежу о 13:55 на площі 10 кв. м.
🔸О 17:32 стало відомо про пожежу покрівлі та домашніх речей у приватному житловому будинку, що не експлуатується, по вул. Кутузова м. Світловодськ. Рятувальники світловодського підрозділу приборкали пожежу о 21:40 на площі 67 кв. м.
🔸О 19:03 сталось займання сміття та дров на території приватного домоволодіння по вул. Братів Петриченків с. Звенигородка Олександрійської громади. Вогнеборці загасили пожежу на площі 5 кв. м о 19:27.
🔸Також о 21:48 олександрійські рятувальники загасили пожежу 50 кв. м сміття, що загорілось на відкритій території по вул. Центральна с. Звенигородка Олександрійської громади.
🔸В усіх випадках травмованих чи загиблих немає. Причини пожеж з’ясовують фахівці.