ІНФОРМАЦІЯ про пожежі, що виникли на Кіровоградщині протягом доби 6-7 грудня❗️
🔸 Впродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області загасили п’ять пожеж, одну з яких – спільно з місцевою пожежною командою.
🔸 Так, 6 грудня о 12:35 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в с. Олександрівка Маловисківської МТГ Новоукраїнського району. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу на відкритій території горіло 3 м2 обладнання моторного відсіку комбайну John Deere–9600. Пожежу було ліквідовано о 13:43 бійцями маловисківського пожежно-рятувального підрозділу.
🔸 О 13:00 до Служби порятунку повідомили про пожежу на вул. Миру с. Сургани Приютівської громади Олександрійського району. Там на території приватного домоволодіння зайнялося 0,5 м3 дров та 12 м2 господарчої будівлі. О 14:00 бійці 10-ї пожежно-рятувальниої частин та вогнеборці місцевої пожежної команди «Протопопівка» приборкали займання.
🔸 О 18:31 виникла пожежа у с. Куцеволівка Онуфріївської громади Олександрійського району. На вул. Шевченка горіло 0,1 тонни сіна в господарчій споруді на території приватного домоволодіння. Силами вогнеборців 33-ї пожежно-рятувальної частини смт Онуфріївка о 20:35 пожежу було ліквідовано.
🔸 О 18:37 стало відомо про пожежу на автодорозі Кропивницький-Платонове на території Соколівської громади Кропивницького району. Там біля з’їзду на с. Карлівка зайнявся автомобіль Hyundai i30. О 19:45 пожежу ліквідовано бійцями 2-ї пожежно-рятувальної частини м. Кропивницький.
🔸 Вже 7 грудня о 02:22 новомиргородські рятувальники залучались на гасіння пожежі 32 м2 покрівлі господарчої споруди та 1,3 тонни сіна і соломи на території приватного обійстя. О 05:28 пожежу було ліквідовано.
🔸 В усіх випадках загиблих чи травмованих не виявлено. Причини пожеж з’ясовуються.