Слідчі Кропивницького районного управління, за оперативного супроводу управління СБУ в області та процесуального керівництва Кропивницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону, проводять досудове розслідування за фактом вчинення службовою особою кримінального правопорушення, що спричинило тяжкі наслідки, інформує ТРИБУНА.

Встановлено, що керівник державної установи, зловживаючи службовим становищем, уклав договір із підприємцем про закупівлю меблів за завищеною ціною від ринкової. У результаті протиправних дій державі було завдано збитків на суму 400 тисяч гривень.

Посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Розслідування триває.

Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.