У зв’язку з ворожими ударами по об’єктах критичної інфраструктури на території області та відключенням електроенергії у населених пунктах, зокрема вуличного освітлення, у вечірній та нічний час додаткова кількість правоохоронців патрулюватиме вулиці та громадські місця.

 Загалом до забезпечення публічної безпеки і порядку залучено 107 піших та автопатрулів. До їх складу ввійшли співробітники обласного главку поліції, територіальних підрозділів, роти поліції особливого призначення, роти “Святослав”, управління патрульної поліції, а також представники добровольчих формувань територіальних громад.

Маршрути патрулювання наближено до торговельних закладів, банківських установ, автовокзалів, залізничних станцій та інших об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення та функціонування критичної інфраструктури.

Правоохоронці проводитимуть роз’яснювальну роботу з громадянами, надаватимуть допомогу у разі необхідності та вживатимуть заходів, спрямованих на попередження правопорушень.

Шановні жителі області, якщо ви помітили осіб, які поводяться підозріло, чи предмети, залишені без нагляду, звертайтеся до патрульного наряду, або повідомте інформацію на лінію «102».

Також нагадуємо про дотримання заходів безпеки та визначених обмежень в умовах воєнного стану. Під час сигналу повітряної тривоги – негайно прямуйте в найближче укриття чи захисну споруду. Будьте відповідальними та обережними!

Сектор комунікації

поліції Кіровоградської області