Станом на ранок 14 лютого в енергосистемі України відсутній дефіцит потужностей. Електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб покрити споживання. Сьогодні 14.02.2023. на Кіровоградщині ГПВ застосовувати не планується . Просимо заощадливо використовувати електричну енергію

Про це повідомляє пресслужба НЕК “Укренерго”.

“Через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні не доводились. Відповідно до зростання споживання можливе застосування відключень. Заміри фактичного споживання в областях України проводяться відповідно до графіка. В Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще діють незначні мережеві обмеження”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що енергетики продовжують аварійно-відновлювальні роботи на низці електростанцій, які зазнали значних пошкоджень від ракетних та дронових атак росіян. Також ремонтні роботи безперервно ведуться на всіх пошкоджених об’єктах магістральних мереж “Укренерго” для усунення мережевих обмежень та передачі необхідного обсягу електроенергії від генерації до споживачів. Також триває імпорт електроенергії зі Словаччини.