Сьогодні, 2 грудня, у переддень відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та голова облради Сергій Шульга привітали членів обласної профільної асамблеї, представників громадських організацій, а також тренерів та викладачів, які працюють з дітьми з інвалідністю, й вручили їм обласні відзнаки.
«Ваші громадські організації, трудові колективи, кожен із вас має великий досвід професійної і соціальної роботи. І, якби не війна, ми б мали значно більше ресурсу, щоб, допомагати вашим колективам. Разом із тим, держава, Президент, Уряд, влада на місцях роблять усе можливе щоб і нині забезпечувати ключові соціальні програми, належні виплати усім категоріям пільговиків. Щоб в період таких серйозних викликів, люди отримували необхідну підтримку. Я вам усім дуже вдячний за розуміння, підтримку і стабільність”, – звернувся до присутніх очільник Кіровоградщини.
Андрій Райкович та Сергій Шульга вручили сертифікати на придбання офісної та побутової техніки для обласної організації Українського товариства сліпих, центру з фізичної культури та спорту інвалідів “Інваспорт”, ГО “Спілка особливих сімей “ОЖИНА”, Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, ГО “Об’єднання родин осіб з інвалідністю “Серце матері”, Кіровоградської обласної організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” та Кіровоградської обласної Асамблеї інвалідів.
Довідково. На території нашої області мешкає 37,1 тисяч осіб з інвалідністю різних категорій, що складає майже 4,1% від загальної кількості населення області.