На сьогодні на Кіровоградщині затребуваними є електромонтери, а саме: електромонтери з випробувань та вимірювань, електромонтери з експлуатації розподільних мереж, електромонтери з обслуговування підстанції, електромонтери з ремонту та монтажу кабельних ліній, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтери контактної мережі.

38 вакансій є актуальними на підприємствах Кіровоградської області. Заробітна плата фахівців сягає від 6 700 грн до 14 270 гривень.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії
роботодавці подали до Кропивницької, Новоукраїнської, Олександрійської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Знам’янського управління філії, Гайворонського та Новомиргородського відділів філій.

Маєте відповідну освіту і досвід роботи в цій сфері – звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.

Усі актуальні пропозиції роботи на сайті обласного центру зайнятості за посиланням: https://is.gd/LQ66ql або у телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz.