Підтримання чистоти і порядку ваша улюблена справа? Наразі роботодавці Кіровоградщини  заявляють про потребу у двірниках, прибиральниках територій та прибиральниках службових приміщень.

Заробітна плата від 6 700 до 7 248 гривень.

Без вимог до стажу роботи. Також роботодавці забезпечують спеціальним одягом/взуттям та засобами індивідуального захисту. Деякі обіцяють доставку до роботи/з роботи та оплату харчування.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії роботодавці подали до Кропивницької, Олександрійської  та  Новоукраїнської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Маловисківського та Світловодського управлінь філій, Петрівського відділу філії.

Зацікавили вакансії? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.

149Усі актуальні пропозиції роботи на сайті обласного центру зайнятості за посиланням: https://is.gd/LQ66ql або у телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz.