Роботодавці Кіровоградської області запрошують педагогів для офіційного працевлаштування.

Наразі в освітніх закладах Кіровоградщини є потреба у вчителях закладів загальної середньої освіти, вихователях, вчителях-дефектологах, вчителях-реабілітологах, викладачах закладу вищої освіти та викладачах мистецької школи (за видами навчальних дисциплін).

Заробітну плату освітянам пропонують  від 6 700 до 10 000 гривень.

На сьогодні актуальними є 19 вакансій.

Інформацію про попит на робочу силу/вакансії роботодавці подали до Кропивницької, Голованівської та Олександрійської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Світловодського та Знам’янського управлінь філій, Новоархангельського, Благовіщенського та Гайворонського відділів філій.

Зацікавились? За детальнішою інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.

Ви шукаєте роботу чи ви роботодавець і у вас є потреба в укомплектуванні вільних робочих місць? До ваших послуг Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу. Посилання тут https://is.gd/EZ7xmm

Усі актуальні пропозиції роботи на сайті обласного центру зайнятості за посиланням: https://is.gd/LQ66ql або у телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz.