Не вистачає потужностей, місця для роботи та працівників: із такими проблемами зіштовхнувся підприємець Максим Дежко, який впроваджує свою діяльність у місті Кропивницький.

Старт у сфері ресторанного бізнесу Максим Олександрович взяв ще у 2019 році, відкривши суші-бар «TIMYAM». Відтоді заклад отримав значний попит серед клієнтів та став популярним місцем для шанувальників японської та азійської кухні.

Потік клієнтів збільшувався, а потужностей виробничого процесу кухні бракувало. Тоді ж, підприємець і вирішив розширити горизонти власного бізнесу, а допоміг йому  грантовий проєкт «єРобота», про який він дізнався з регіональних медіаресурсів. Максим Олександрович взявся складати бізнес-план, аби перемога була гарантована, а це – реалізація власної ідеї та задоволення найвибагливіших потреб клієнтів. Зусилля грантера були не даремними, як результат – перемога у руках.

Серед головних завдань – це облаштування кухні новітнім обладнанням з рейтингом А++, яке значно економить не лише енергоспоживання, а й час на приготування страв. Подбає підприємець і про розширення штатної чисельності  співробітників: до своєї команди чоловік залучить ще двох кухарів.

«Ця перемога дозволить мені збільшити кількість та швидкість виконання замовлень, а це збільшить загальну продуктивність закладу та його здатність задовольнити більше клієнтів. Де сміливість – там перемога!», – прокоментував Максим Дежко.

Якщо ви також маєте діючий бізнес, але вбачаєте доцільність у його розширенні, отримайте фінансову допомогу від держави, взявши участь у проєкті «єРобота».

Бажаєте відкрити власну справу? Читайте умови надання гранту.

Де подати заявку на отримання мікрогранту? На порталі ДІЯ.

Потрібна консультація? Звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.