Центр підприємництва та інновацій Startup Ukraine, Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес та Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) запрошують представників українського бізнесу приєднатись до участі в онлайн-виставці на порталі Дія.Бізнес, яка пройде в межах Global Entrepreneurship Week з 14 до 20 листопада 2022 року.

GEW щороку об’єднує мільйони підприємців з понад 180 країн світу задля відзначення та розширення можливостей для бізнесу в кожній країні. Цьогоріч заходи, проведені в межах GEW, в Україні будуть присвячені тим підприємцям та компаніям, які продовжують свою діяльність попри війну та тримають економічний фронт країни.

Стати експонентом онлайн-виставки на порталі Дія.Бізнес — це чудова можливість безоплатно заявити про себе на національному рівні, привернути увагу аудиторії до бізнесу, збільшити впізнаваність бренду, залучити нових клієнтів та партнерів, а також обмінятися досвідом з іншими підприємцями. Деталі – https://thedigital.gov.ua/news/online-vistavka-dlya-pidpriemtsiv-na-portali-diyabiznes