Аби продовжити сімейний бізнес із виробництва меблів, кропивничанин Богдан Лихошерстов вирішив взяти участи у грантовому проєкті «єРобота». Перемога у програмі дала можливість вдосконалити його справу та розширити потенціал.

Богдан Вадимович завжди мріяв про власний бізнес, пов’язаний із його хобі – роботою з деревом. До того ж виробництво меблів – його сімейний бізнес. Але у цій справі чоловік відшукав свою «родзинку». У той час, коли його батьки працюють над великими замовленнями для ресторанів, кав’ярень, домашніх кухонь, Богдан планує спеціалізуватися на індивідуальних замовленнях та предметах інтер’єру.

«Мої клієнти – це люди, які бажають індивідуальності та практичності у домашньому інтер’єрі; це заклади освіти, які хочуть осучаснити освітній простір з використанням екологічних матеріалів; рекламні агенції, дизайн-студії тощо», – зазначає Богдан Лихошерстов.

Щоб втілити мрію в реальність, підприємець вирішує взяти участь у програмі «Власна справа». Наполегливість та рішучість чоловіка беруть своє. Вдало складений бізнес-план та його захист перед комісією Кіровоградського обласного центру зайнятості принесли перемогу. Цей грант став для нього новим відкриттям і можливістю вдосконалити свій бізнес та розширити його потенціал.

Використовуючи кошти гранту, Богдан Вадимович вирішив інвестувати в удосконалення обладнання та технологій у своїй майстерні. Він планує придбати фрезерний верстат із числовим програмним керуванням (ЧПК) для роботи з деревиною різних порід, фанерою, пластиком, акрилом тощо. Це дасть можливість втілити сучасні ідеї оздоблення інтер’єру, уникнути монотонної ручної праці, збільшити кількість та якість виготовленої продукції. Грантер планує працевлаштувати до себе на роботу одного майстра.

«Я завжди мріяв про розвиток нашого родинного бізнесу. А коли отримав грант «єРобота» зрозумів, що це може змінити наш бізнес тільки на краще. Я вирішив вкласти ці гроші у сучасне обладнання, і тепер ми можемо виготовляти меблі ще кращої якості й значно швидше, а клієнти цінують це. Грант дійсно став ключовим у розвитку нашого бізнесу, і я дуже вдячний за цю можливість», – розповів Богдан Лихошерстов.

Ви також уже маєте бізнес, але хочете розширити його горизонти? Чи може  тільки плануєте відкривати власну справу? Заповнюйте заявку на порталі Дія, аби взяти участь у проєкті «єРобота» на отримання гранту. Якщо ж вам потрібна консультація щодо мікрогрантів, звертайтеся до фахівців Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.