Ви упевнений користувач ПК? Плануєте надалі розвиватись у сфері інформаційних технологій? Пропонуємо вам цікаві та корисні курси підвищення кваліфікації за програмою «Тестування програмного забезпечення».

Хоча робота тестувальника і вимагає знань у різних сферах, вона не потребує глибокого розуміння технологій та великого технічного бекграунду, що робить професію привабливою для IT-фахівців-початківців.

Головне завдання тестувальника – знайти помилки, яких міг припуститися програміст. Навчаючись у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, ви зможете оперативно віднаходити дефекти у програмному продукті та оцінювати його функціональність, описувати баг-репорти у системі обліку помилок та, головне, отримаєте необхідну практику у тестуванні різноманітного софту.

Змініть своє життя прямо зараз, освоївши нові знання, які ніколи не будуть зайвими.

Навчання стартує 10 жовтня 2023 року і триватиме 2 місяці.

Бажаєте створити або доповнити своє професійне портфоліо для подальшого працевлаштування за допомогою курсів? Дізнавайтеся деталі навчання у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.