Незважаючи на складні погодні умови, сьогодні, 08 грудня, у Кропивницькому на маршрути виїхали майже всі тролейбуси, автобуси і маршрутні таксі. Про це повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Кропивницькоої міської ради Віктор Житник.
– Протягом минулої ночі містом курсували два тролейбуси, які зчищали ожеледь на електромережі, що живить електротранспорт. Завдяки цьому сьогодні зранку на маршрути вийшли 26 тролейбусів і 24 автобуси, а також маршрутні таксі. Загалом пасажирів обслуговують 170 транспортних засобів, – повідомив Віктор Житник.
Посадовець подякував працівникам комунальних підприємств “Універсал 2005” і “Благоустрій”, які протягом усієї ночі посипали транспортні магістралі протиожеледевою сумішшю, завдяки чому комунальний транспорт зміг у штатному режимі виїхати на роботу.
– На селище Нове великомісткі автобуси замінили тролейбуси, бо під час низьких температур стан батарей тролейбусів не дозволяє повністю проїхати маршрут. Але проблем із перевезенням жителів Нового немає, – запевнив Віктор Житник.