Перший заступник начальника Кіровоградської ОВА Павло Конопко провів робочу зустріч з представниками міжнародної гуманітарної організації «ACTED».
Він розповів, що в умовах збройної агресії росії, керівництвом ОВА приділяється значна увага забезпеченню безпеки громадян, особливо це стосується питань організації укриття населення в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту.
«На теперішній час для укриття мешканців нашої області використовується 2050 об’єктів, з них – 507 захисних споруд та 1543 найпростіших укриттів. Активну допомогу балансоутримувачам захисних споруд надають місцеві органи виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та інші неурядові благодійні організації», – повідомив Павло Конопко.
Він додав, що ,враховуючи постійні масовані ракетні обстріли енергетичної інфраструктури і ,як наслідок, тривалі відключення електроенергії, для всілякої допомоги населенню прийнято рішення щодо створення “Пунктів незламності”.
Для виконання поставлених завдань з організації укриття населення в захисних спорудах та належного функціонування “Пунктів незламності” в області є нагальна потреба у автономних джерелах електроживлення, засобах доступу громадян до інформації через мережу Інтернет та інших предметах побуту.