Маєте медичну освіту та швидко знаходите спільну мову з дітьми? Ви шукаєте роботу? Для вас є гарна пропозиція! Нараз роботодавці Кіровоградщини потребують лікарів-педіатрів – 10 вакансій. Серед них також є вакансія лікаря-педіатра-неонатолога.

Заробітну плату пропонують до 30 тис. грн.

Серед обов’язків:

  • надання медичної допомоги дітям різного віку;
  • проведення діагностики захворювань;
  • управління медичними документами та ін.

Інформацію про потребу у таких працівниках роботодавці подали до Кропивницької, Олександрійської та Голованівської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Олександрівського, Маловисківського, Знам’янського управління та Петрівського, Вільшанського, Гайворонського відділів філій.

Цікавлять інші вакансії? Запрошуємо відвідати сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості та ознайомитись з іншими наявними вакансіями https://cutt.ly/qKFhLXK.

До ваших послуг і Єдиний портал вакансій – єдина база даних, яка оновлюється в режимі реального часу – https://is.gd/EZ7xmm.

Є інші питання, що стосуються сфери зайнятості? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB

Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.