Ви підприємець-початківець? Цікавитеся фінансовим становищем малого бізнесу? Вам стануть у нагоді короткострокові курси цільового призначення за навчальною програмою «Облік та оподаткування у малому бізнесі».

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчать вас відображати в обліку господарські операції за різними ділянками обліку активів у малому бізнесі, формувати баланс, звіт про фінансові результати, аналізувати дані звітності для прийняття ефективних управлінських рішень і планування майбутнього розвитку підприємства; використовувати облікову інформацію для контролю за поточною діяльністю підприємства тощо. Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Курси розпочинаються 16 січня 2023 року.

Бажаєте бути більш досвідченим у сфері малого бізнесу? За деталями навчання звертайтеся до Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0(522) 32 08 01 або до філій та їхніх структурних підрозділів обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у січні 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Telegram-канал обласного центру зайнятості – t.me/dcz_kir.