Хочете організувати власний бізнес та ефективно використовувати соцмережі для його ведення? Державна служба зайнятості запрошує всіх охочих на курси цільового призначення за навчальною програмою «Організація власного бізнесу в сучасних умовах. Соціальні мережі». Старт вже скоро –2 травня цього року.

Як створити сильний бізнес-бренд у соціальних мережах? Що таке smm-стратегії та які бувають інструменти просування в соціальних мережах? Як працює реклама та як створити цікавий контент в соцмережах? Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості не лише дадуть відповіді на ці та інші питання, а й запропонують по-сучасному, під новим кутом подивитися на організацію власної справи.

Не зволікайте, навчайтеся та змінюйтеся і ви! Отримайте потужний інструмент, який дозволить ефективно використовувати та оперувати різнобічними можливостями соціальних мереж для успішної організації та ведення бізнесу! Адже, інформаційні технології розвиваються і змінюють загальні підходи до маркетингової діяльності.

Тож, Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості чекає на вас! Інші навчальні програми та професії, які можна здобути тут в онлайн-графіку за посиланням https://is.gd/SAvOg0

Цікаво? Телефонуйте! Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Пишіть нам у Telegram – t.me/dcz_kir.