Швидко виконувати складні розрахунки, візуалізувати дані, працювати із зовнішніми джерелами даних, створювати макроси та скрипти, працювати з інструментами фільтрації, будувати прогнози – все це стане можливим завдяки курсам цільового призначення за навчальною програмою «Microsoft Excel та Google таблиці». Їх пропонує Державна служба зайнятості. Ці курси – для тих, хто не любить рутину і  хоче автоматизувати роботу.

Проводитимуть їх висококваліфіковані викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Запитаєте кому будуть корисними ці курси? Студентам, маркетологам, аналітикам і digital-спеціалістам, бухгалтерам і економістам, менеджерам, трейдерам і підприємцям і всім, хто хоче…..

Зацікавились? Стартуємо 18 квітня 2023 року

Навчайтеся  та звільніть час для більш важливих завдань!

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Інформація про професії, які можна здобути на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://surl.li/garvd . Контакти тут: http://surl.li/eghis  Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir