Ліна Щорба, підприємниця з великим досвідом у сфері торгівлі. Отримала грант від єРобота з ціллю відкриття придорожнього кафе. Грантерка збирається придбати необхідне обладнання та найняти персонал для кафе, маючи на меті задовольнити попит на швидкі перекуси та кавові напої своїх клієнтів.

Ліна Олександрівна – людина, яка завжди прагнула до самореалізації та розвитку. За роки своєї підприємницької діяльності вона навчилася розуміти потреби місцевих мешканців та працювати з ними. Вже тривалий час успішно веде торгівлю непродовольчими товарами у приміщенні придорожнього магазину у селі Підлісне на узбіччі головної дороги Кропивницький-Київ. Однак мрія про власний бізнес у сфері громадського харчування завжди була на першому плані. Жінка вирішила відкрити кафе у частині будівлі цього ж магазину. Єдине, що змушувало її відкладати мрію на потім – брак коштів.

Коли підприємниця дізналася про можливість отримати грант від єРобота за програмою «Власна справа», розглянула це як чудову нагоду перетворити свою мрію на реальність. Її бізнес-ідея отримала підтримку від членів комісії Кіровоградського обласного центру зайнятості, що дало додатковий поштовх до втілення планів у життя.

За допомогою гранту Ліна планує придбати необхідне обладнання для кафе та найняти працівників, які допоможуть їй в цьому новому етапі її підприємницького шляху. Вона впевнена, що з великим бажанням, ентузіазмом та підтримкою держави її команда здатна досягти значних успіхів у новому бізнесі.

 «Щодо участі у програмі скажу, я не вагалася ані хвилини. Відчувала, що це – мій шанс, максимально сконцентрувалася на шляху до своєї мети. Кожен крок у процесі участі в проєкті був для мене кроком наближення до відкриття власного кафе. Знаю, що це лише початок, але я готова до кожного виклику на шляху до свого успіху».

Ліна Щорба планує залучити двох працівників для роботи свого кафе, щоб забезпечити ефективну працю та високу якість обслуговування клієнтів. З отриманими грантовими коштами вона хоче закупити необхідне обладнання для кафе, таке як: духова піч, холодильник, фритюрниця, а також меблі для зони відпочинку та обслуговування гостей. Це допоможе їй створити комфортну та функціональну атмосферу для клієнтів і забезпечити ефективну роботу свого персоналу.

Зважаючи на успішні історії учасників проєкту єРобота, запрошуємо вас приєднатися до цієї ініціативи. Це ваш шанс зробити перший крок до власного бізнесу, отримати фінансову підтримку та експертну допомогу. Незалежно від того, чи ви мрієте про відкриття кафе, магазину або будь-якого іншого виду підприємства, програма єРобота може стати вашим надійним партнером у цьому процесі. Не втрачайте свій шанс на успіх – приєднуйтесь до програми єРобота вже сьогодні та почніть будувати своє майбутнє! Подати заявку можна через портал Дія. Все про гранти тут.

Консультацію можна отримати за телефоном: +38 (093) 478 70 81 або у Telegram.