В інтелектуальних змаганнях взяли участь 139 учнів із 22 областей України, м. Києва та Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які виконували завдання, що входили до теоретичного та експериментального турів.
Цього року команду Кіровоградської області було представлено у складі:
Богдана МАКОВЕЦЬКОГО, учня 8 класу комунального закладу «Ліцей № 2 Долинської міської ради»;
Олександра ДРОБІНА, учня 9 класу комунального закладу «Гімназія «Інтелект» Кропивницької міської ради»;
Вячеслава ШЕВЧЕНКА, учня 10 класу комунального закладу «Ліцей «Муніципальний колегіум» Кропивницької міської ради»;
Антоніни КОРЧІНСЬКОЇ, учениці 11 класу Бережинського ліцею «Лідер» Первозванівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.
Керівник команди Сергій САМОЙЛОВ, методист науково-методичної лабораторії природничо-математичних та інформатично-технологічних дисциплін комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».
Рішенням оргкомітету та журі ІV етапу LVIІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики дипломом ІІІ ступеня нагороджено Вячеслава ШЕВЧЕНКА.
Щиро дякуємо учасникам за волю до перемоги та готовність вчитися й прогресувати, вчителям – Каріні СЕРЕДЮК, Ользі ДИГАС, Світлані БАНУЛ та Євгенію ЦАРЕНКО за підготовку талановитих учнів до олімпіади.
#олімпіади
#КОІППО
#Освітній_Простір_Кіровоградщини612