ІНФОРМАЦІЯ про пожежі, що виникли на Кіровоградщині протягом доби 31 жовтня – 1 листопада. Про це повідомляє ГУ ДСНС Кіровоградської області.
🔸Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області ліквідували 4 пожежі різного характеру, три з них – спільно з місцевими пожежними командами.
🔸Так, о 13:14 до Служби порятунку надійшло повідомлення про займання 0,5 тонни соломи на території приватного домоволодіння у с. Аджамка Кропивницького району. О 14:08 пожежу приборкали вогнеборці місцевої пожежної команди с. Аджамка.
🔸О 13:16 виникла пожежа автомобіля ВАЗ 2107 по вул. Козацький Шлях м. Олександрія, яку рятувальники олександрійського підрозділу загасили о 13:33.
🔸О 15:29 надійшло повідомлення про пожежу 1 га пожнивних залишків кукурудзи на земельній ділянці біля с. Салькове Заваллівської громади Голованівського району. Рятувальники гайворонської пожежно-рятувальної частини спільно з МПК с. Завалля загасили пожежу о 16:09.
🔸О 20:00 загорілись домашні речі в приватному житловому будинку в с. Мечиславка Благовіщенської громади. Пожежу на площі 3,5 кв. м ліквідували благовіщенські вогнеборці спільно з МПК с. Йосипівка о 21:25.
🔸В усіх випадках травмованих чи загиблих немає. Причини пожеж з’ясовуються.