ІНФОРМАЦІЯ про пожежі, що виникли на Кіровоградщині протягом доби 30-31 жовтня. Про це повідомляє ГУ ДСНС Кіровоградської області.

🔸Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області загасили 5 пожеж різного характеру.
🔸Так, 30 жовтня о 06:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу автомобіля «Mercedes» по вул. Перша Виставкова м. Кропивницький. Вогнеборці загасили пожежу за чверть на сьому годину ранку.
🔸О 08:30 сталось займання майна на площі 4 кв. м у приватному житловому будинку по вул. Горіхова м. Благовіщенське. До гасіння пожежі залучалися бійці благовіщенського підрозділу та місцева пожежна команда с. Йосипівка. Пожежу було ліквідовано за 20 хвилин.
🔸О 09:28 загорілись дрова в гаражі на відкритій території у с. Созонівка Великосеверинівської громади Кропивницького району. Займання загасили бійці кропивницького підрозділу о 10:34.
🔸О 16:00 по вул. І. Богуна м. Світловодськ виникла пожежа майна у квартирі двоповерхового будинку. Рятувальники приборкали займання на площі 10 кв. м о 17:27.
🔸31 жовтня близько четвертої години ранку загорілась покрівля господарчої будівлі на території приватного домоволодіння по вул. Набережна с. Злинка Новоукраїнського району. Пожежу на площі 6 кв. м загасили бійці місцевого підрозділу спільно з МПК Хлібної бази №78.
🔸В усіх випадках травмованих чи загиблих немає. Причини пожеж з’ясовуються.