У Кропивницькому відкрився виробничий цех та магазин з продажу кондитерського декору з харчового паперу, шоколадної глазурі та шоколаду. Це стало можливим завдяки ініціаторці цієї ідеї Корженівській Ользі та дії грантової програми «єРобота».

Свого часу Ольга Олександрівна працювала на посаді директора ТОВ «ЦУКОРТРЕЙДСЕРВІС», діяльність якого пов’язана з наданням  кейтерингових послуг та торгівлею харчовими продуктами. Згодом у рідному місті жінка провадила діяльність як співвласник кав’ярні «TataMoon».

Позаяк жінка вже мала чималий досвід у сфері харчової промисловості та торгівлі, вирішила започаткувати власний бізнес та відкрити виробничий кондитерський цех. За словами підприємниці, вона була впевнена, що її бізнес-ідея буде виграшною, адже на Кіровоградщині та, зокрема, в обласному центрі подібних цехів немає.

«Оскільки ринок крафтових солодощів зростає і кондитерські вироби на замовлення стають трендовими серед вибагливих гурманів, моя бізнес-ідея буде жити. Організація виробництва смаколиків для мене зрозуміла,  є відповідна кваліфікація та досвід – це дасть мені можливість самостійно навчити необхідний персонал тонкощам кондитерської майстерності», – зазначає Ольга Олександрівна.

Підприємниця опинилася у потрібному місці та у потрібний час, коли дізналася про дію грантової програми «єРобота». Це неабияка підтримка для стартапів, яка допомагає охочим започаткувати або розвивати уже діючий бізнес. Тож почала діяти – взялася за вивчення умов програми.

Після перевірки уповноваженим банком ділової репутації заявниці, оцінки бізнес-плану та співбесіди з фахівцями Кіровоградського обласного центру зайнятості вона отримала схвальне рішення на отримання гранту від Державного центру зайнятості. На грантові кошти Ольга Корженівська планує закупити відповідне обладнання для повноцінної роботи цеху.

«Відкриваючи магазин, я не лише реалізую власну мрію, а ще й дам роботу іншим, оскільки мною буде створено три додаткових робочих місця: для двох майстрів та керівника виробничого цеху. Разом командною працею ми будемо зміцнювати «економічний фронт» і впевнено рухатись до Перемоги», – розповіла переможниця програми.

Усім, хто ще досі вагається у відкритті власної справи, Ольга Олександрівна радить бути впевненими у собі та своїх силах, не зважати на перешкоди та тимчасові складнощі.

Маєте сумніви? Відкиньте їх! Починайте діяти! Водночас держава вкотре доводить, що готова підтримати усіх, хто має чіткий план, бажання та наполегливість!

Уже маєте бізнес-ідею? Є питання щодо мікрогрантів? За консультацією звертайтеся до фахівців за номером: (0522) 32 28 41 або пишіть у Telegram-каналі https://t.me/dcz_kir.

Цікавлять умови надання гранту? Вам сюди: https://cutt.ly/WXk8T37

Як подати заяву? Детальна інструкція на порталі ДІЯ.