Перша половина цього дня досить сприятлива. Сьогодні варто більше уваги приділити своєму зовнішньому вигляду. Можна зробити нову зачіску, відвідати салон краси, інформує Ukr.Media. Також це відповідний період для покупки нового одягу. Другу половину дня постарайтеся провести більш активно. Можна зайнятися спортом, фізичною роботою. Уникайте бездіяльності, оскільки вона здатна привести до поганого настрою. Зараз зірки також радять прислухатися до своєї інтуїції, підказкам внутрішнього голосу.

Овен

Колишній спосіб дій сьогодні стає не актуальним. Якщо у вас залишилися незакінчені справи, будьте оперативніші і якомога раніше завершуйте розпочате. У другій половині дня слід бути особливо уважним Овнам, які роблять кар’єру.

Ваше життя може різко змінитися в зв’язку з новими несподіваними перспективами. Однак не поспішайте давати згоду, навіть якщо вам раптово запропонували пересісти в крісло боса. Можливо, ви ще не володієте всією необхідною інформацією (або знаннями) для прийняття правильного рішення.

Телець

Не починайте свій день з нового кроку. Велика ймовірність того, що ви швидко охолонете до своєї затії або у вас просто нічого не вийде. Друга половина доби буде найбільш продуктивною. В цей час ви нарешті зможете зосередитися на своїх справжніх завданнях, а не на авантюрах, нав’язаних іншими.

Деякі події або звістки сьогодні можуть виявитися несподіваними. Цей момент не варто пропускати квітневим Тельцям. Ваше самопочуття, можливо, різко покращиться, а в стосунках з потрібними людьми настане ясність.

Близнюки

Вранці не намагайтеся здолати сильнішого конкурента (особливо якщо нервуєте або погано себе почуваєте). Близнюкам, народженим в середині червня, зірки радять сьогодні побоюватися скандалів, що ведуть до розриву важливих відносин. Ближче до вечора події можуть прийняти новий непередбачений поворот.

Не лякайтеся, спочатку оцініть обстановку. Вихід з цього положення знайдеться, і можливо, навіть не один. Ви можете нічого не боятися, якщо володієте витримкою і професійним досвідом, а також вмієте реально дивитися на речі.

Рак

На початку дня вас поглине ділова суєта. Не перевантажуйте себе рутиною, інакше можливе загострення захворювання. У другій половині доби темп роботи знизиться, а характер завдань зміниться. Акцент зміститься на питання взаємин, співпраці, балансу інтересів.

Червневі Раки можуть опинитися в новій для себе ситуації. Сьогодні не найкращий момент для відкритого прояву емоцій. У будь-яких контактах, включаючи подружні, будьте далекоглядні і дипломатичні. Вмійте рахуватися з чужими потребами заради загального блага.

Лев

Швидкість і натиск будуть доречні лише в першій половині доби. Увечері багатьом Левам доведеться забути про своє царствену гідність і впритул зайнятися копіткою чорною роботою, вдома або в офісі. Сьогодні стануть важливі такі якості, як ретельність і практичність, але не зашкодить і інтуїція.

Чим менше подобаються вам нові обов’язки, тим більше сенсу з самого початку виконувати їх сумлінно. Якщо у вас виникають проблеми зі здоров’ям, спробуйте розробити та впровадити нову систему лікування.

Діва

Вранці остерігайтеся побутових травм і конфлікту з батьками, уникайте агресивності і нервозності. Не прагніть показати, хто в домі господар: в результаті ви продемонструєте оточуючим свою слабкість, а не силу. Сьогодні невдалий момент для починань, в тому числі для ремонту квартири і реорганізації бізнесу.

До нових справ приступайте в другій половині доби. Практичність, властива Дівам, в цей час буде органічно поєднуватися в вашій поведінці з професіоналізмом, організованістю і креативним початком.

Терези

Ранок підходить для роз’їздів, ділових зустрічей, відвідування автосервісу, активної взаємодії з іноземцями. Можна розшукувати потрібних людей або вивчати різні практичні керівництва з метою розширення кругозору. Вечірні години дадуть зрозуміти, яка на даний момент ваша домашня обстановка: що в ній потрібно терміново виправити, а що, навпаки, зміцнити.

Вересневим Терезам сьогодні рекомендується уникати стресових ситуацій. Може бути небезпечно грубо з’ясовувати стосунки з батьками або з партнером по шлюбу.

Скорпіон

Швидкоплинні ранкові настрої не сприймайте як сигнал до дії. Швидше за все, це випадкові бажання, які не мають нічого спільного з вашими справжніми цілями. Друга половина дня дозволить вам повною мірою проявити свої задатки стратега і тактика.

Ваші рішення будуть точні і безпомилкові як в діловій сфері, так і в приватному житті. Обережність і сухий розрахунок ви без зусиль поєднаєте з інтуїцією і проникливістю. Скорпіони, народжені в жовтні, сьогодні зможуть закласти фундамент для своїх майбутніх звершень.

Стрілець

Подібно більшості Стрільців, ви в цей період перебуваєте на розвилці шляхів. Ваша стара тактика себе вичерпала, а нові плани ще знаходяться в стадії обмірковування. Ранкові години використовуйте для завершення розпочатого або для виконання коротких нескладних завдань.

У другій половині дня об’єктивно оцініть свої професійні та фінансові можливості (в тому числі основні і додаткові джерела доходу). Якщо вас сьогодні чекають позапланові витрати, не забудьте залишити недоторканний запас на чорний день.

Козоріг

На початку дня не слід займатися важливими справами. Потрібний настрій і відповідні умови чекають вас у другій половині доби. Козороги, народжені в грудні, отримають можливість приступити до реалізації давнього сміливого задуму. Найбільш корисно в цей час чергування стресу і розслаблення, саме воно допоможе вам триматися в тонусі аж до вечора.

Не забувайте, що в цей період важко прийняти остаточне рішення. Не надавайте сьогодні своїм ініціативам жорстку форму і забезпечте собі запасні шляхи відходу.

Водолій

Вранці, як всякий Водолій, ви будете затребувані суспільством. Ви продуктивно проведете час за улюбленою справою або в компанії однодумців. У другій половині дня люди або обставини почнуть створювати перешкоди вашій свободі.

Можливо, вечір вам доведеться провести на самоті, в роздумах, в тиші робочого кабінету, в закритому місці. Сьогодні вам не варто легковажно ставитися до несподіваних симптомів захворювань: невилікувані нездужання можуть перейти в хронічну стадію.

Риби

Не впадайте у відчай, якщо сьогодні ваш план зірвався. Можливо, ви взяли на себе забагато. Вранці найбільшу небезпеку для вас будуть представляти агресивність і амбітність. Намагайтеся не перебувати в суспільстві конфліктних, неврівноважених людей.

Увечері вам знадобиться така знаменита властивість Риб, як проникливість. Поєднайте її з далекоглядністю, практицизмом, професіоналізмом, передбачливістю. Щоб розробити довгостроковий план дій, вам може знадобитися підтримка старшого друга.