Овен

Вдалий день для того, щоб навести лад у своєму житті, вирішити, які стосунки варто продовжувати, а яким час покласти край. Прислухайтеся до внутрішнього голосу: завдяки його підказкам вам не доведеться витрачати час на сумніви, роздуми та зважування всіх «за» та «проти», повідомляє Ukr.Media, інформує ТРИБУНА.

Буде можливість допомогти хорошому другові, який опинився у складній ситуації, або надати послугу знайомому. Знайомство, що відбулося цього дня, започаткує довгу плідну співпрацю або початок спільної творчої діяльності.

Телець

Доводиться економити: стан фінансових справ залишає бажати кращого, тому ви будете змушені відкласти деякі покупки. Жаліти про це не варто — трохи пізніше ви зможете зробити куди вигідніші придбання. У другій половині дня буде шанс знайти нове джерело прибутків.

Сприятливий день для спілкування із старими знайомими, людьми, яким ви можете довіряти. З тими, про кого мало що відомо, треба бути обережнішими: такі особи можуть зловжити вашою добротою. Вечір — чудовий час для того, щоб зробити сюрприз коханій людині.

Близнюки

День приносить приємні події, тішить вдалими збігами. Але що треба мати на увазі: легковажність неприпустима, а ось передбачливість і обережність зайвими не будуть. Намагайтеся не переоцінювати свої можливості, ні здібності оточуючих — такий підхід убереже вас від розчарувань.

Утримайтеся від незапланованих покупок та необов’язкових витрат: гроші сьогодні краще зберігати, а не витрачати. Спілкування з родичами та близькими друзями порадує, а от від ділових контактів та зустрічей із людьми, від яких може залежати ваше професійне майбутнє, краще відмовитись.

Рак

Безкомпромісність і принциповість, властиві вам сьогодні, звичайно, заслуговують на повагу, але часто саме ці якості заважають вам порозумітися з близькими і зберегти хороші стосунки зі знайомими. Не вимагайте від оточуючих занадто багато чого, а свою думку про їхні вчинки та дії намагайтеся висловлювати у максимально делікатній формі.

Друга половина дня — час думати про майбутнє, будувати плани та шукати методи досягнення задуманого. Можна порадитися зі старими друзями, але тільки після того, як ви визначитеся з цілями та пріоритетами.

Лев

День відпочинку та приємного проведення часу. Буде можливість побачитися з людьми, які вам дорогі, здійснити невелику подорож разом із членами сім’ї. Тішать несподівані зустрічі та гарні новини, отримані здалеку. Домашні справи здаються більш нудними і втомливими, ніж зазвичай, але впоратися з ними буде набагато простіше, якщо ви звернетеся за допомогою до близьких.

Вечір — чудовий час для того, щоб відверто поговорити з людиною, якій ви довіряєте: вона не тільки допоможе розібратися в думках, почуттях і бажаннях, але й дасть чудові поради.

Діва

Імовірні цікаві знайомства та приємні зустрічі, можливе отримання несподіваних, але дуже спокусливих пропозицій. Ваша інтуїція дуже гостра, і саме завдяки їй ви легко знаходите спільну мову з оточуючими, досягаєте порозуміння з тими, з ким раніше ніхто не міг порозумітися.

Відповідний день для покупок; ви купуєте красиві і корисні речі, не витрачаючи при цьому значних сум. Друга половина дня дасть змогу порадувати близьких, зробити їм подарунки чи приємні сюрпризи. Не виключені і надходження.

Терези

Вдалий день для відвідування світських заходів, а також участі у суспільному та політичному житті. Чужими справами ви цікавитеся більше, ніж власними, і можете зробити багато корисного для оточуючих. Вміло користуючись своєю чарівністю, ви завойовуєте загальні симпатії.

Друга половина дня дуже сприятлива з погляду фінансів. Це час вигідних угод, успішних покупок, прибуткових інвестицій. Ділове чуття не підведе навіть представників знака, вкрай далеких від будь-якої комерційної діяльності.

Скорпіон

Ви неодноразово опинитеся в центрі уваги і напевно отримаєте від цього задоволення. День підходить для публічних виступів, спілкування із новими людьми. Можливість показати себе з кращого боку, завоювати симпатії осіб, які можуть зробити вам багато корисного.

Не бійтеся суперечок: сьогодні в них може народитись істина. Вечір — чудовий час для спокійного відпочинку та відновлення сил. Добре пройдуть і романтичні побачення, особливо якщо ви дасте волю фантазії і намагатиметеся зробити їх незабутніми.

Стрілець

Труднощі можуть виникати, але впораєтеся ви з ними відмінно — стануть у нагоді раніше отриманий досвід, знання та зв’язки. Ви не марнуєте час даремно, тому можете впоратися з масою різних справ. Нагадають про себе старі знайомі, разом з ними ви чудово проведете час, повеселитеся чи візьметеся за якийсь новий проект, який багато чого навчить.

Майте на увазі: цього дня оточуючі дуже цікавляться вашим життям і можуть втручатися в нього частіше, ніж звичайно. Спочатку це може дратувати, але потім здасться навіть кумедним.

Козоріг

Навряд чи комусь спаде на думку засумніватися у ваших словах чи критикувати ваші вчинки. Все, що ви робите, здається навколишнім правильним та бездоганним. Насолоджуйтесь компліментами, але не втрачайте розсудливості, адже саме завдяки їй ви не допускаєте помилок.

День чудово підходить для зустрічей з людьми, на яких потрібно справити гарне враження — це вдасться вам легко. Відносини, що починаються як ділові, можуть набути романтичного характеру, якщо ви цього захочете. Вечір принесе важливі звістки та гарні ідеї.

Водолій

Дуже сприятливий день для спілкування, у тому числі — з людьми, які не відчувають до вас особливої ​​симпатії та часто бувають критично налаштовані. Сьогодні ніхто не зможе зіпсувати вам настрій або завдати удару по самооцінці; для образливих слів та уїдливих зауважень ви невразливі.

Можна займатися незвичними, новими справами, які потребують творчого підходу та рішучості. Ви готові експериментувати, не боїтеся користуватись новими методами, і це допомагає досягти блискучих результатів. Можливі несподівані подарунки.

Риби

Ви налаштовані рішуче і не зупиняєтеся, поки не досягнете поставленої мети. Така наполегливість приносить чудові плоди, але не найкращим чином позначається на стосунках з оточуючими: їм здається, що ви надто зайняті однією справою і більше ні на що не звертаєте уваги.

У другій половині дня варто зменшити оберти і виділити трохи часу для спокійного приємного відпочинку, інакше перевтома може спричинити головний біль або безсоння. Обережніше з екзотичними продуктами: є небезпека отруєнь та алергічних реакцій.