Уже майже десять років ательє «Сеньйора» надає послуги з пошиття та ремонту одягу жителям міста Кропивницького. Маючи достатньо досвіду та позитивних відгуків від клієнтів, власниця майстерні Наталія Садовська вирішила запровадити новий напрям роботи та розширити горизонти власного бізнесу – запустити виробництво дитячого та дорослого одягу.

«Я впевнена, що маю достатньо сил, аби брати нові вершини. Хочу створити потужну команду професіоналів, яка якісно надаватиме послуги клієнтам та виготовлятиме одяг спортивного типу для дому чи відпочинку за індивідуальними замірами», – розповідає Наталія Григорівна.

З місцевого медіа підприємниця дізналась про дію урядового проєкту «єРобота», який включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Тож реалізувати бізнес-ідею буде легше, завдяки фінансовій допомозі від держави. Залишилось пройти перевірку репутації уповноваженим банком, грамотно скласти бізнес-план та захистити його перед комісією Кіровоградського обласного центру зайнятості.

 Усі кроки грантерка подолала успішно, а тому може впевнено втілювати свою мрію у життя.

До моменту отримання гранту в ательє працювала одна швачка. Умови гранту вимагають створити робочі місця для працівників, а тому до своєї студії підприємниця долучить ще трьох швачок. Грантові кошти дозволять жінці закупити необхідне обладнання та тканину.

Маєте мрію започаткувати власну справу? Чи, можливо, хочете розширити свій бізнес? Вивчайте деталі проєкту єРобота та подавайте заявку на порталі Дія.

Потрібна консультація? Звертайтеся за номером телефону +38 (093) 478 70 81 або пишіть нам у Telegram.