Що я можу зробити для своєї країни в складний час? Саме таке питання поставила собі Бірюкова Інна Ігорівна, адже була переконана: на Україну чекає світле майбутнє, якщо кожен робитиме особистий вклад у її розвиток.

І відповідь знайшлася! Пані Інна, знаючи, що зараз і в подальшому найважливішим завданням для держави буде її відбудова, прийняла рішення відкрити справу, яка допомагатиме їй у цьому, – виробництво будівельних матеріалів.

Сфера була обрана не випадково, оскільки Інна Ігорівна має досвід роботи у ТОВ «Єврощебінь», де зараз є головним інженером. Підприємство спеціалізується на видобутку сировини, з якої виготовляються будівельні матеріали, та їх реалізації.

За плечима у жінки багатий професійний досвід: вона пройшла шлях від гірничого майстра до головного інженера, тому знає всі тонкощі роботи у видобувній галузі від А до Я. На її очах відбувалися всі етапи процесу, як з піщинки народжується цеглинка:

«Я вирішила розпочати виробництво гранітного піскоблоку, тому що це недорогий матеріал. У Новоукраїнському районі є три діючі кар’єри по переробці щебеневої продукції, тобто сировина завжди під рукою. Цей матеріал має високий попит у будівельних магазинах, дорожньо-будівельних підприємствах. Також варто зазначити, що в громаді наразі проживають внутрішньо переміщені особи, які залишилися без житла і мають велике бажання його будувати на території громади з нуля. Водночас – для мене це спосіб вкласти частинку своєї душі в будівництво нового життя для людей».

Для реалізації своїх амбітних планів Інна Ігорівна мала і досвід, і структурований план, і сильне бажання. Відкритим залишалося лише питання: «Як?». Тому, почувши про програму «єРобота», вона не сумнівалася – це ключ до реалізації задуманого.

 Для виробництва будівельних матеріалів їй потрібно було придбати спеціальне обладнання – вібропрес «ПВ-02». Саме на це Інна Бірюкова і хотіла використати кошти, отримані від гранту.

«Використання нового високоефективного сучасного обладнання з низьким споживанням електроенергії дозволить випускати недорогі будівельні матеріали високої якості. Також моя мета – створити додаткові робочі місця і наповнювати бюджет податками для розвитку регіону», –  стверджує пані Інна.

Двері завжди відкриваються для тих, хто в них стукає. Продуманий до дрібниць бізнес-план Інни Ігорівни був високо оцінений і дав їй можливість отримати грант на власну справу.

«Для того, аби бажання здійснювалися, треба не лише мріяти, а й діяти! Це моє кредо, за яким я живу. Дуже щаслива, що наважилася на цей крок і опинилася на дорозі, яка веде мене до справи мрії завдяки службі зайнятості», – посміхаючись каже пані Інна.

Камінчик за камінчиком, цеглинка до цеглинки разом ми будуємо наше майбутнє! Крок за кроком, не зупиняючись, ми рухаємося до нашої Перемоги! Державна служба зайнятості завжди готова прийти на поміч усім, хто розвивається і росте.

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32 17 68 або пишіть у Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами. Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir