Чергова перемога у грантовій програмі «єРобота»: Юлія Правосудько – підприємниця із Кіровоградщини вирішила за допомогою франчайзингу відомого українського діджитал-оператора «Lifecell» відкрити у своєму рідному місті Долинській магазин мобільного зв’язку.

Досвід підприємницької діяльності на телеком-ринку молода жінка має, адже працює у сфері телекомунікаційних послуг вже понад два роки. У 2021 році вона відкрила магазин мобільних пристроїв «Mobimir» у Кропивницькому.

«Відключення світла через повномасштабну війну, перебій у мобільному спілкуванні  сколихнули українців та позбавили стабільного зв’язку»,  ̶  зазначає підприємниця. Дівчина була впевнена, що розширення української телекомунікаційної мережі матиме неабиякий попит у населення.

    Через засоби масової інформації Юлія Правосудько дізналася про дію урядової програми «єРобота», яка допомагає започаткувати та розвивати вже діючий бізнес. Часу не гаяла, одразу взялася до роботи: підготувала потрібні документи та розпочала створення бізнес-плану. Спроба була вдалою – після перевірки банком ділової репутації, оцінки бізнес-плану та його презентації фахівцям служби зайнятості Юлія Олександрівна отримала схвальне рішення.

Дівчина розповіла, що навчання для її майбутніх працівників організовують фахівці компанії «Lifecell» і невдовзі вони зможуть надавати якісні послуги для жителів міста. На грантові кошти підприємниця планує закупити обладнання та меблі. У планах – створення двох робочих місць для безробітних мешканців громади.

«У складний для новоствореного та діючого  бізнесу  час є можливість отримати хорошу підтримку від держави – це грантова програма «єРобота». Дійте рішуче у своїх планах та не бійтеся реалізовувати свої амбітні плани. Тільки рух уперед та старання приведуть до перемоги»,  ̶  прокоментувала пані Юлія.

Бажаєте відкрити власний бізнес і вже маєте ідею для реалізації? Потрібна консультація щодо мікрогрантів? Телефонуйте за номером: (0522) 32 17 86 або пишіть у Telegram-канал https://t.me/dcz_kir.

Як подати заяву? Вам на портал ДІЯ.

Які умови надання гранту? Читайте тут: https://cutt.ly/WXk8T37.